Hande Soral Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hande Soral Fan

Hande Soral Fan'larının Yeri

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Uyuz olunan olaylar...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
~~PeLoSh~~
Admin
Admin
~~PeLoSh~~

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/08/08 Mesaj Sayısı : 616 Nerden :

Uyuz olunan olaylar... Vide
MesajKonu: Uyuz olunan olaylar...   Uyuz olunan olaylar... EmptyPerş. Ağus. 07, 2008 1:24 am

1- Radyonun yanında durduğunuzda sesin pürüzsüz bir şekilde çıkıp, radyonun yanından ayrıldığınızda cızırdamaya başlaması. Uyuz olunan olaylar... Smiles18

2- Markette ödeme kuyruğunda önlerde bir yer kapmışken, arkanızdakilerin yeni açılan bir kasaya hücum etmeleri. Uyuz olunan olaylar... Blink

3- Arkanızdaki arabanın şoförünün sırf bir yayaya yaya geçidini kullanması için izin vermenizden dolayı size korna çalması. Uyuz olunan olaylar... Smile_nono

4- Asansörün her katta durup kimsenin binmemesi.Uyuz olunan olaylar... Smile_nono

5- Çaldığı şarkıyı kimin söylediğini söylemeyen radyo programcıları. (Hiç üstüme alınmıyorum ben radyo programımda söylüyorum, meslektaşlara duyurulur)

6- Paketlenmiş bir şeyin paketini açtığınızda asla eskisi gibi paketleyememek. Uyuz olunan olaylar... Sword

7- İki saniye önce elinizde olan kalemi bulamamak. Uyuz olunan olaylar... Smiles18

8- Elinize krem sürdükten sonra dışarıya çıkmak için kapıyı açmaya çalışmak. Uyuz olunan olaylar... Crashs

9- Düşen bir şeyi almak için masanın altına girip, çıkarken kafanızı vurmanız
Uyuz olunan olaylar... Kalays
http://handesoralfann.eniyiforum.org

Uyuz olunan olaylar...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası