Hande Soral Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hande Soral Fan

Hande Soral Fan'larının Yeri

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Küçük KadınLar haber

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
selinmanya
Mod Adayı
Mod Adayı
selinmanya

Yaş : Kayıt tarihi : 20/08/08 Mesaj Sayısı : 152 Nerden :

Küçük KadınLar haber Vide
MesajKonu: Küçük KadınLar haber   Küçük KadınLar haber EmptySalı Ağus. 26, 2008 1:33 pm

küçük kadınlar magazin haberi:

''babaların ölümüyle ağır bir darbe alan kız kardeşleri üzücek bir diğer gelişme ise eniştelerinin kötü niyetli eniştelerinin tavıları olucak''
arminin söyledikleri:
-hayatında ilk kez aşık oluyor o anda öğreniyor başka bir sevgilisi olduğunu tabiki armi rahat durmaz armi tabiki kesin tavrını koyar diyor
''utku armiye aşık ali de armiye aşık utkunun başka bir sevgilisi olması armiyi üzsede önümüzdeki bölümlerde müthiş bir süpriz sileri bekliyor olucak bu arada yakında ali cephesinden de müthiş itiraflar gelebilir''
alini söyledikleri:
-alinin kıskançlıkları had safhaya varacak kıskanıyor kendi kendini yiyor ama hiç birşey söylemiyor diyor
''biraz da cansudan tüyolar alalım diyoruz ama sevimli bayan dersini iyi çalışmış hiçbirşey söylemiyor bize''
cansunun söyledikleri:
-bilmiyorum valla
magazinci:
-senaryonu mu okumadın yoksa?
cansu:
-okudum da sadece kendi rollerimi okudum
magazinci:
-peki neler var senin rollerinde
cansu:
-ay vallahi söyleyemem o kadarını diyor
''tüm bunlar bir yana bilgenin rahatsızlığı kız kardeşleri kötü günler beklediğini gözler önüne sericek büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalıcaklar dizide başka neler olucak dersiniz?onun da yanıtı armi şu sözlerinde saklı''
armi:
-aşk var ve aşk olduğu zaman bunun içinde dram da olucak komedi de olucak hepsi olucak yani..

Süper Moderatör
Süper Moderatör
cemrehande

Yaş : Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 161 Nerden : bu konuda çeşitli söylentiler var:)

MesajKonu: Geri: Küçük KadınLar haber   Küçük KadınLar haber EmptySalı Eyl. 02, 2008 1:14 pm

teşekkürler ama ali armiyimi seviyo??
http://www.emmawatsonfan.sephorum.com
~~PeLoSh~~
Admin
Admin
~~PeLoSh~~

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/08/08 Mesaj Sayısı : 616 Nerden :

MesajKonu: Geri: Küçük KadınLar haber   Küçük KadınLar haber EmptySalı Eyl. 02, 2008 4:10 pm

cemrehande demiş ki:
teşekkürler ama ali armiyimi seviyo??
http://handesoralfann.eniyiforum.org

Küçük KadınLar haber

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası